Krakonoš na Javorníku

autor: | 23. ledna 2017

Den čtvrtý – 20. 1. 2017P1220020

Poslední den našeho dovádění na sněhu jsme vylepšili krásnými vtipnými převleky. Na Javorníku nelyžovaly děti, ale tygřík, lvíček, kohoutek, kočička, rytíř, mušketýr, čaroděj, princezna i víla a další krásné masky. Hned ráno nastalo veliké pozdvižení a divení, když za dětmi přijel pán hor – Krakonoš. Také trochu kroutil hlavou, co že to vidí na kopci místo dětí. Po krátkém přivítání všichni nadšeně nasedli na vlek a hurá využít poslední den našeho lyžáčku. Všechny děti už získaly nadvládu nad klouzavými prkénky a bravurně je ovládaly. Obřím slalomem jsme zakončili nejen páteční den na svahu, ale celý lyžařský kurz 2017. Všechny děti i naši skvělí instruktoři si zasloužili medaili a pamětní list, který jim bude letošní lyžovačku připomínat.

Všem, kteří nám letos pomáhali, ať už to byli báječní instruktoři v čele s Milošem Machytkou, spolupracující rodiče i prarodiče, patří velikánské poděkování. Pochvalu si samozřejmě zaslouží paní učitelky Jana, Jaruška a Markéta a také Krakonoš. Všichni máme z letošního lyžování velikou radost, dobrý pocit a těší nás spolupráce s rodiči.

I. Moudrá