Kočičí a motýlí výlet

autor: | 27. června 2019

Koťátka a Motýlci se loučili se svými kamarády – pejskem a kočičkouP1060687

Koťátka a Motýlci se rozloučili s oběma pohádkovými kamarády ve středu 26. června 2019, kdy se společně vydali na „Pirátskou stezku.“ Cesta nás vedla od mateřské školy po Jarmilině stezce do Starých Splavů. Na trase jsme ve družstvech plnili úkoly, které pro nás pejsek s kočičkou vymysleli. Po cestě jsme měli i několik občerstvovacích zastávek, abychom nabrali sílu a doplnili tekutiny. Při příchodu do Starých Splavů nás čekalo vyhodnocení našeho snažení, zasloužená zmrzlinová odměna, také koupání a párek v rohlíku. Do Starých Splavů pro nás přijela loď, která nás bezpečně dovezla do přístavu v Doksech. Pejskovi a kočičce děkujeme za bezvadný den i za celý školní rok, který s námi prožívali při povídání, hrách a různých činnostech ve třídách i venku. A velká pochvala patří všem dětem, které se společného výletu zúčastnily. Nádherné prázdniny přejí všem

Koťátka a Motýlci