Kapitáne kam s tou lodí…

autor: | 1. června 2018

Oslava svátku dětíDSC02884

Kde se nejlépe oslaví svátek dětí? No přeci ve školce. A ještě lepší je to na palubě vyhlídkového parníku, který brázdí plochu našeho Máchova jezera. Díky společnosti Regata, panu Rajchrtovi, díky panu kapitánovi a dvěma sympatickým lodníků jsme si svůj dětský den báječně užili. Pohled na pevninu z bezpečné lodi byl moc zajímavý a pozvánku na kapitánský můstek nikdo neodmítl. Po návratu nás na zahradě čekalo další sváteční překvapení. Paní kuchařky s paní hospodářkou nám připravily pravé nefalšované hamburgery s kečupem a hořčicí. To byla ňamka. A k odpolední svačince ještě vynikající koláč. Rodiče nemějte strach z nezdravých potravin. Školkové hamburgery byly vyrobeny z kvalitního mletého masa, které zpracovaly naše paní kuchařky a opatřily je hromadou zeleniny. Žádné mražené polotovary a rychlovky.

I. Moudrá