Ježíšek už naděloval

autor: | 18. prosince 2018

Nadílka u ZajíčkůP1000913
Čas vánoční je pro většinu dětí tím nejkouzelnějším a nejkrásnějším v roce. Trávíme společně čas se svými nejbližšími a děti se těší asi nejvíce na nadílku pod stromečkem. V ten pravý čas, na Štědrý den, budou děti s Vámi. Společně s rodiči budou čekat na příchod Ježíška a na dárečky. A protože je čas zázraků a splněných přání, stal se jeden zázrak i u Zajíčků. Ježíšek nám přinesl školkovskou nadílku již v pondělí 17. prosince. Pod stromečkem, který si děti ozdobily už minulý týden, se objevila spousta dárečků. Děti dárečky rozbalily, a tak v naší školce máme nové hračky a hry. Samozřejmě, že si je děti hned všechny vyzkoušely a pohrály si s nimi. A nám nezbývá než popřát Vám všem – KRÁSNÉ VÁNOCE A SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH PŘÁNÍ.

Zajíčci