Jarní procházka Berušek

autor: | 3. května 2013

Berušky jdou jaru naprotijarni_prochazka_berusek_100116

S batůžky a barevnými terčíky jsme se vydali na první jarní túru. Cestou jsme své barevné terčíky využili na různé činnosti. Zastavili jsme auta na přechodu, použili jsme je jako volant a zajezdili si jako auta, mávali jsme s nimi ptáčkům, zahráli jsme si na semafor a nakonec nám barevná kolečka posloužila jako prima teplá podložka na sezení. Na pláži u Máchova jezera jsme hledali poklad. Díky rychlosti a bystrosti Nelinky a Marečka, byl poklad odhalen a všichni jsme si mohli pochutnat na sladké odměně. Cestu domů nám zpestřila naše neposedná beruška (míč), která neustále utíkala a my ji museli chytat. I s posledním úkolem našeho jarního výletu jsme se statečně poprali. Dokážeme chodit krásně rovně i s „korunou na hlavě“. Naše terčíky se prolétly i v korunách stromů.
Sláva nazdar výletu i s bolavou nožkou Nelinky jsme doma z výletu!

Z. Jilemnická