Informace pro rodiče – Pravděpodobný termín znovu zahájení provozu MŠ

autor: | 17. dubna 2020

V pondělí 11. května 2020…

…se opět otevřou třídy naší školky. V součinnosti se zřizovatelem jsme se rozhodly znovu zahájit „OMEZENÝ“ provoz MŠ Pražská. Situace nám však stále ještě nedovoluje zahájit stoprocentní provoz, proto čtěte pozorně následující informace!!!

OMEZENÝ PROVOZ bude zajištěn v době od 6.00 – 16.00 hod. zatím pouze pro děti pracujících rodičů.

V době od 6.00 – 6.30 hod. bude v provozu třída Berušek. Všechny děti se budou scházet u Berušek. Od 6.30 hod. bude v provozu i třída Zajíčků. Děti Berušky a Motýlci budou po dobu omezeného provozu chodit do třídy k Beruškám. Děti Zajíčci a Koťátka budou po dobu omezeného provozu chodit do třídy k Zajíčkům. 

Po celou dobu provozu budou samozřejmě na všech úsecích MŠ dodržována přísná hygienická pravidla. Prosíme, aby byly děti doprovázeny a vyzvedávány pouze jedním z rodičů či prarodičů. 

Docházka pro děti – předškoláky, kteří plní poslední povinný rok před nástupem do základní školy, je vzhledem k situaci dobrovolná. To znamená, že pokud nebudou do školky chodit, budou automaticky omluveni. Prosíme rodiče, aby nás o svém rozhodnutí nevyužívat školku pro svého předškoláka, informovali telefonicky nebo mejlem.

Děti rodičů, kteří z různých důvodů (mateřská dovolená, nezaměstnanost, maminka v domácnosti atd.) nechodí v těchto dnech do práce, nebudou platit úhradu za školné. 

Omezený provoz MŠ zatím platí do odvolání.

Sledujte pečlivě a pravidelně informace na webových stránkách, protože situace ohledně COVIDU – 19 se může do 11. května 2020 jakkoliv změnit. Na změnu situace budeme okamžitě reagovat, proto v tuto chvíli je termín pravděpodobný – nikoliv definitivní. Děkujeme za pochopení, trpělivost a spolupráci.

Věříme, že se brzy setkáme. Moc se na vás těšíme.

Ivana Moudrá, ředitelka MŠ