Informace pro rodiče

autor: | 1. září 2020

Třídní schůzky ve třídách MŠ

Milí rodiče, je nám líto, ale letos se nepotkáme na společných třídních schůzkách, kterými zahajujeme každý nový školní rok. Uposlechneme doporučení ministerstva školství a zdravotnictví. Všechny potřebné informace získáte při každodenním osobním kontaktu s paní učitelkami. Kdykoliv můžete individuálně zajít za paní hospodářkou (731 449 177), která má provizorní kancelář u Motýlků a také samozřejmě za mnou (7361 449 176) k Beruškám. Věříme, že s naším rozhodnutím, budete souhlasit. Děkujeme za pochopení.

Dále pro letošní rok rušíme podzimní lekce našeho „Šplouchání“ v bazénu ve Starých Splavech. Nechceme vaše děti vystavovat riziku nákazy v autobuse nebo v hotelovém bazénu. Do konce roku 2020 (tj. září – prosinec 2020) nebudeme do školky zvát divadélka, programy se zvířaty a další vzdělávací pořady. Vyčkáme, jak se bude situace spojená s COVIDEM – 19 vyvíjet. Budeme pro vaše děti připravovat vlastní vzdělávací programy a projekty v rámci naší školky. K našim aktivitám budeme využívat školní zahradu, blízké i vzdálenější okolí naší školky – naše krásné město, které více poznáme a prozkoumáme. Budeme rády za váš názor a připomínky, za které předem děkujeme.

O našich aktivitách vás budeme samozřejmě průběžně informovat. Čtěte prosím častěji než dříve informace na webu, ptejte se a informujte se. Děkujeme.  

Ivana Moudrá, řed. MŠ