Informace pro děti

autor: | 23. března 2020

Naše milé Berušky, Zajíčci, Motýlci a Koťátka,

moc se nám všem po vás všech stýská. Třídy jsou prázdné a tiché, hračky vás marně vyhlížejí, zahrada je smutná. Aby nám chvíle bez vás rychleji utekly, uklízíme a dezinfikujeme, přerovnáváme, zakládáme a při tom na vás myslíme. Víte, co by nám udělalo velikou radost? Kdybyste nám, milé děti, nakreslily obrázky, jak teď trávíte dny. Když nám nakreslíte obrázek (a může jich být hodně) o velikosti maximálně A3 a hodíte ho do schránky na plotě u vchodu k Beruškám a Motýlkům nebo do nově vytvořené schránky pro velké obrázky na dveřích u paní hospodářky, budeme moc šťastné. Vaše podepsané obrázky zalaminujeme a pověsíme na plot – naší skvělou výstavní plochu. Obrázky budou dělat radost nejen nám, ale i všem kteří půjdou okolo. Nevadí, že kolemjdoucích je teď málo. Přejeme všem pevné zdraví.

paní učitelky a paní ředitelka