HUDEBNĚ – POHÁDKOVÉ ODPOLEDNE U VČELIČEK

autor: | 31. května 2024

Pomaličku polehoučku se školní rok chýlí ke konci a my jsme si u Včeliček užili s největší pravděpodobností poslední akci spolu s rodiči. Nacvičili jsme pro rodiče krátkou pohádku O strašidelném drakovi, který chtěl sníst princeznu, ale nakonec si našel dračí ženu a všechno dobře dopadlo. Ostatně tak, jak to v pohádkách bývá. No a zároveň jsme poprosili rodiče, jestli by si něco se svojí ratolestí připravili a po pohádce předvedli. Milí rodiče, máte od nás obrovské DÍKY za to, že jste do toho šli. Nebáli jste se a stoupli si před nás, zpívali jste, tancovali, vyprávěli příběhy, básničky a zkrátka uměli si to také užít z té druhé strany. Moc jsme se nasmáli a vaše vystoupení nás zahřála u srdíček. Společnými silami jsme ještě dokončili našeho obr draka, který je teď krásně barevný a kdo chtěl, mohl si ještě vystřihnout a slepit malého dráčka a odnést domů.

Moc moc děkujeme za vaši účast, příští rok se budeme těšit znovu!

                                                                                                                                                                           Za Včeličky Monika Knotová