Hody, hody u Motýlků

autor: | 14. dubna 2014

Velikonoce u Motýlků…velikonoce_u_-motylku_112

začaly trošku dříve, ale to proto, aby si jich užily všechny děti, protože některé budou mít prázdniny se svými staršími sourozenci ze školy. Začali jsme tradičně – rozhovory o Velikonocích – co to Velikonoce jsou, jaké tradice k nim patří a jak se na ně chystáme doma. Nachystali jsme se i ve školce. Malovali jsme velikonoční kraslice z vyfouknutých vajíček, zaseli jsme obilí do mističek, naučili se velikonoční koledu a velikonočně jsme si zacvičili v tělocvičně. Cvičili jsme samozřejmě s vajíčky a pomlázkou. Na závěr hodiny jsme hledali velikonočního zajíčka a místo něj jsme našli jen dobrůtky, které nám tam zanechal. A teď už se všichni těšíme na opravdovou velikonoční koledu a pohodu.

Jana a Markéta