Hledání Velikonočního Zajíčka 2018

autor: | 28. března 2018

Velikonoční Zajíček a loupežníciDSC_9225

Škaredá středa, 28. března 2018, v naší školce nebyla ani trochu škaredá, i když se na nás počasí mračilo až běda a místo do přírody nás zahnalo zpátky do školky. Nevadí, nám je přeci ve školce moc dobře.  Všechny děti, které se rozhodly najít Velikonočního ušáka a přibraly k tomu své rodiče a prarodiče, prošly školku křížem krážem. Roztomilé kuřátko dalo všem dětem navigaci ve tvaru jarní kytičky a popřálo jim šťastnou cestu. Ve všech zákoutích kouzelné školky našli poutníci tůze zajímavé postavy a postavičky – mazanou lišku, krásné víly, pohádkovou Červenou Karkulku i Křemílka a Vochomůrku, kurážného myslivce i líbeznou berušku a na konci své pouti padli do rukou dvou ne moc chytrých loupežníků. Chytří sice moc nebyli, ale úplně zlí také ne. Zavřeli na chvíli Velikonočního Zajíčka do truhly místo pokladu, ale konec dobrý – všechno dobré. Šikovné děti našly a vrátily loupežníkům jejich poklad, který jim nezbedný Zajíček rozházel po lese. A tímto dobrým skutkem chlupáče vysvobodily ze zajetí školkových loupežníků. Zajíčka si odnesly domů. Copak se s ním asi stalo???

I. Moudrá