Hledání Velikonočního zajíčka – 2014

autor: | 17. dubna 2014

Velikonoční zajíček a jarní skřítcivelikonocni_zajicek_2014_201

Na šikovné děti, které se v doprovodu svých rodičů vydaly hledat Velikonočního zajíčka, čekali letos jarní skřítci.  Na začátku velikonoční poutě dostaly všechny děti od hodného skřítka Startovníčka slaďounkého Brumíka. Odvážní poutníci plnili roztodivné úkoly, které pro ně nachystali potměšilí skřítci . Cestou malí hledači skládali vlaštovku z papíru, poznávali mláďátka, malovali motýlky, hledali správnou cestu za mravenečkem, počítali barevná vajíčka, poznávali jarní květiny, přenášeli žabičky a pomáhali najít ztracené puntíky berušky a také malé berušky, které se schovaly v lese. Na konci cesty na všechny děti čekal Velikonoční zajíček, který za pěknou hodovačku poodhalil dětem truhličku s pokladem (čokoládovým zajíčkem). Tato akce byla letos finančně podpořena z grantového programu města Doksy.

I. Moudrá