Hledá se domeček

autor: | 29. ledna 2019

Pomáháme Pejskovi a Kočičce nalézt domečekP1060147
v úterý 29. ledna 2019 se vydala třída Koťátek, Berušek a Motýlků na dobrodružnou cestu do lesa. Pejsek a kočička potřebovali nalézt zasněžený domeček a požádali o pomoc děti z naší školky. V lese si děti společně zahrály „Na sněhové vločky,“ zatančily si tanec „Vrabec a sýkorka“ a potom ptáčkům nasbíraly krmení a třídily ho podle barev. Další úkol se dětem líbil nejvíce, protože se proměnily na stavbaře a postavily pejskovi a kočičce domečky. Děti měly ze svých staveb vekou radost. Posledním úkolem bylo vést svého kamaráda se staženou čepicí podle provázku do hlubokého lesa, kde čekali kočička s pejskem a velké sladké pohoštění. Celé dopoledne bylo nejen dobrodružné, ale i velmi zábavné.

Motýlci, Koťátka a Berušky