Halloweenské dílničky s rodiči

autor: | 31. října 2023

Ve středu 25.10. se u Zajíčků konala společná akce s rodiči. Odpoledne plné tvoření a Halloweenských dobrot a společného povídání. Děti s rodiči vyráběli lampičky ze sklenic, které vypadaly jako mumie, vystříhávali duchy z papíru, malovali polystyrenové kelímky a proměňovali je v netopýry nebo Frankensteiny a vytvářeli halloweenskou výzdobu na stůl.  Při společné práci se nám v pozadí ozývala strašidelná, ale veselá hudba s tématikou duchů, strašidel a tajemna. Hudba nenechala nikoho chladným, a tak tu děti i rodiče předváděli několik zajímavých tanečních kreací. Komu začalo strašidelně kručet v bříšku, mohl si nabídnout něco malého z našeho strašlivého pohoštění – prsty obra Dobra, mini mumie, sušenky, slané křupavé duchy či mandarinky převlečené za dýně. Odpoledne jsme si všichni moc užili a těšíme se na další.  

Zajíčci