Halloween v družině letos s Harrym Potterem

autor: | 7. listopadu 2022

Letos děti čekalo první přespávání. Tentokrát vychovatelé zvolili téma, které děti provází celým tímto školním rokem a to tedy téma: Harry Potter. Vstupenkou na tuto akci byl samozřejmě kostým na zvolené téma. Děti přišly v opravdu skvělých kostýmech. Počasí nám letos bohužel nepřálo, takže lampiónový průvod se nemohl uskutečnit. Ale to nám naštěstí vůbec nevadilo, protože jsme pro děti měli připravený program i do vnitřních prostor. Nejprve děti čekala soutěž Bradavice hledají talent, kde soutěžily všechny čtyři koleje. Na tuto soutěž se děti připravovaly celý týden, kdy ve svých kolejích nacvičovaly choreografii na letošní hymnu družiny. Soutěž vyhrál Zmijozel ale choreografii měly moc hezkou úplně všechny koleje. Následovala večerní bojovka s lampióny. Děti chodily ve své koleji po celé školce a plnily úkoly, které jim vychovatelé připravili. Během hry navštívili školku Mozkomorové, které dětem dělali společnost. Večerní bojovku vyhrál opět Zmijozel. Po soutěži se děti občerstvily. Ještě jednou moc děkujeme rodičům za občerstvení. Následovala Bradavická diskotéka, která se dětem moc líbila. Po večerní hygieně šli děti zalézt do spacáku a při filmu Harry Potter pomalu usínaly. Celá akce se moc povedla! Děti i vychovatelé byly spokojený a těší se další akci!

Bc. Andrea Javůrková, Petr Stránský a Hela