Halloween u Zajíčků

autor: | 30. října 2019

Svátek dýní a halloweenské řádění u ZajíčkůIMG_20191025_080441
Celý minulý týden si zaječí kamarádi povídali o svátku zvaném Halloween, který pro nás není až tak typický, protože se slaví hlavně v anglicky mluvících zemích. Nám to ale vůbec nevadilo, protože jsme si při tom užili mnoho legrace. Ve středu jsme si vydlabali dýně, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří a v pátek se konala sešlost všech strašidel, upírů, netopýrů, duchů a dýní. Zpestřením celého dopoledne byla klání v různých soutěžích a zdobení vlastního halloweenského muffinu, jež nám upekla paní asistentka Lenka. Jelikož nejsme lakomí, ozdobili jsme muffiny i pro paní kuchařky a společně je do kuchyně i odnesli. Hledáním pokladu a společnou diskotékou u Koťátek nám dopoledne uteklo jako voda a nezbývalo, než se odebrat zpátky do naší zaječí třídy, kde na nás čekal výborný oběd.

Petra, Verča a Lenka