Halloween u Motýlků

autor: | 20. listopadu 2012

Motýlci – Halloweenská strašidladynovani_u_motylku_100

Děti ze třídy Motýlků si listopadový čas ve školce zpříjemnili zábavným dýňováním. Děti se svými učitelkami vymýšlely, dlabaly, řezaly, šťouraly a hlavně se náramně dobře bavily při tvoření strašidelných ale i milých a usměvavých obličejů z velkých i malých dýní. Každé vyrobené strašidýlko bylo originálním dílkem dětí. Součástí tohoto podzimního období bylo strašidelné „řádění“ ve třídě Motýlků. První listopadový den se Motýlci změnili v bubáky, čaroděje, čarodějky, kostlivce a strašidláky, kteří si v dopoledním Bu – Bu karnevalovém disko rejdění zasportovali, zasoutěžili a zadováděli. Nechyběla ani ochutnávka bubáckých perníčků a ovoce, které nám přinesli rodiče. Dýňovými výtvory pak šikovní Motýlci vyzdobili prostory a schodiště před školkou. Každé ráno pak rozsvícení blikající dýňáci vítali všechny příchozí.

I. Moudrá