Halloween u Motýlků – 31. 10. 2013

autor: | 6. listopadu 2013

Strašení ve třídě Motýlků motylci_a_halloween_151
Halloweenská párty, disko tance a soutěže v převlecích strašidla,  čaroděje, čarodějnice či ducha. Tímto programem vyplnily děti poslední dopoledne měsíce října. Pro děti byla nachystána celá řada činností, které děti s nadšením přivítaly. Např. tanec ve dvou s balónkem, prolézání pavučiny, balónková bitva, ale také strašidelné čarování. Součástí „řádění“ byla oslava narozenin jedné naší „čarodějky Báry“, která přinesla svým kamarádům dort. Dále jsme ochutnávali bubácké sušenky, které nám přinesla „čarodějka Rozálka“. Děti si vyrobily strašidelné obličeje z velkých i malých dýní. Každé vyrobené strašidýlko bylo originálem dle představ dětí. Těmito výrobky jsme vyzdobili prostory a schodiště před MŠ . Každé ráno nás rozsvícení bubáčci vítají při příchodu do školky.

Jana a Markéta