Halloween u Motýlků

autor: | 30. října 2020

Strašidel se nebojímeP1150355
Proměna dětí ze třídy Motýlků ve strašidla na letošním halloweenském karnevalu byla neuvěřitelná. Díky svým rodičům přišly děti v nádherných kostýmech upírů a netopýrů, čarodějnic a duchů, dýní a černých koček a dokonce mezi nás zavítal jeden malý dinosauří dráček. Skoro nikdo taky nepřišel s prázdnou, šikovné maminky nám napekly strašidelné cukroví, nakoupily dobrůtky a namalovaly přenádherné halloweenské kamínky. A ještě jsme od kamarádů Berušek dostali plnou misku vyhlášených duchařských perníčků. Stůl se dobrůtkami prohýbal, děti v maskách byly natěšené a připravené, takže nic nebránilo tomu, oslavu si parádně užít. A tak jsme tancovali, zpívali, soutěžili s dračími ocásky, mlsali, honili se s malým bubáčkem a taky si vyrobili domů halloweenské světýlko, které svým plamínkem všechna zlá kouzla a čáry zažene pryč.
Děkujeme všem rodičům za dárečky, dobrůtky a kostýmy pro děti. I díky vám, byla letošní halloweenská oslava jedním slovem skvělá.

Motýlci