Expedice Neptun 2018 – Za Neptunem do Itálie

autor: | 24. června 2018

Překvapení pro Neptuna a jeho Modré rybičky aneb Poděkování od rodičůDSCF0160

Ve čtvrtek odpoledne našly Modré rybičky tajuplný vzkaz od dětí a jejich rodičů. Stálo v něm, aby se všichni účastníci zájezdu dostavili v půl 8 do podloubí Palladia. Rybičky trochu znejistěly, protože si byly vědomé středečních sportovních záludností na pláži, ale dorazily vzorně přesně na čas v čele s Neptunem. Čekal na ně úkol, který by samy nevymyslely. Rodiče zavázali Neptunovi a paní učitelkám oči a malé mořské rybičky disciplinovaně nastoupily do řady úplně potichu – nevydaly ani hlásku. Úkol nebyl snadný, ale pro nás všechny velmi zábavný. Poslepu jsme identifikovali naše děti – od prvního dne začarované v malé mořské rybičky. Došlo sice k několika přehmatům, ale Modré rybičky úkol splnily a byly za něj královsky odměněny. Dárky od rodičů a prarodičů a upřímné poděkování za naši práci s dětmi nás mile překvapilo, neobyčejně dojalo a moc potěšilo. Děkujeme.

I. Moudrá