Expedice Neptun 2018 – Za Neptunem do Itálie

autor: | 24. června 2018

Poslední večer aneb Pár přátel stačí mít…DSC06485

… co uměj za to vzít. A společně za to vzali všichni účastníci Expedice Neptun 2018. Večerní mořská Neptunova akademie se báječně vydařila, přestože jsme jí nacvičili až v pátek dopoledne. Naše společné dny (9.00 – 14.00) byly totiž velmi krátké a neskutečně rychle (bohužel) utekly. Do večerní slavnostní rozlučkové akademie se zapojili úplně všichni, protože to přeci přátelé dělají. Společně se smějí, radují, pomáhají si, grilují, ochutnávají, popíjejí, spolupracují, navzájem se mile překvapují a obdarovávají, usmívají se na sebe, přijímají a rozdávají pohlazení a obětí. Mají se přeci rádi. S mořským náhrdelníkem na krku a přípitkem v duchu Expedice Robinson 2019 končila první část společného večera. Neptunův biograf – společné promítání fotografií, poodhalil zvědavcům fotografie ze společné dovolené v režimu střídavé rodičovsko-pedagogické péče.

I. Moudrá