Expedice Neptun 2018 – Za Neptunem do Itálie

autor: | 22. června 2018

Neptunova akademie aneb Konec dobrý – všechno skvěléDSC06254
Poslední den naší italské školky se nám sice schovalo sluníčko, ale náladu nám to rozhodně nepokazilo. Rodiče splnili už druhý domácí úkol a vyrobili originální, vtipné a hlavně funkční plachty pro lodičky svých malých rybiček. Křest našich škunerů proběhl z technických důvodů (silné vlny na moři a déšť) ve škopících, což nám ani v nejmenším nevadilo. Pak jsme v rychlosti připravili večerní Neptunovu akademii a hurá k moři. Tentokrát jsme pouze pozorovali bílé čepice na moři a vysoké vlny, které omývaly břeh. Do našeho plážového bydlení jsme se vraceli již za sluníčka. Večer nás čeká poslední společný večer naší střídavé rodičovsko-pedagogické péče.

I. Moudrá