Ekoprojekt – 2. část

autor: | 11. května 2018

Pokračování projektu ,,Od semínka po strom“P1010338
Náš environmentální projekt „Od semínka po strom“ pokračuje a my jsme se od potřeb pro růst semínka, dostali k jeho samotnému vývoji. Ukázali jsme si, jak takové semínko klíčí a jak se z něj poté stane sazenička malého stromku. Pro připomenutí minulé části jsme si zahráli pohybovou hru „na dešťovou kapičku.“ Poznaly děti, který strom nám to roste? Podle našich obrázků je to smrk. I Křemílek s Vochomůrkou pěstovali semínko a byli překvapeni, co jim z něj vyrostlo. Na tuto pohádku jsme se s dětmi podívali. Seznámili jsme se s písničkou ,,Vstávej semínko holala“, kterou jsme probouzeli naše semínka ve třídě. Dnešní projekt jsme ukončili skupinovou prací u stolečku a zazpívali jsme naší sazeničce.

Verča a Petra