Duchohrátky u Zajíčků

autor: | 15. listopadu 2022

Ve středu 2.11.2022 jsme ve třídě Zajíčků slavili Duchohrátky, ty jsme započali tím, že všechny děti přišly ve strašidelných maskách. Celý den byl velmi nabitý – závodili jsme, tancovali, zpívali si, upekli jablíčka v těstíčku, zahráli si na modely a předváděli své masky, ochutnávali strašidelné dobroty a nakonec si rozdali diplomy. Dopoledne jsme si moc užili. Na odpolední duchohrátky přišli i rodiče, vyráběli si s dětmi duchy, zdobili dýničky a všichni jsme si zatančili strašidelný taneček. Děkujeme všem rodičům za účast. Moc jsme si to užili a doufáme, že i Vy.

                                                                                                                                                                                                                         Třída Zajíčků