Dopravní hřiště – Česká Lípa

autor: | 24. května 2016

Konec dopravky v České LípěP1230654
V pátek 20. 5. 2016 se děti z naší MŠ vydaly vláčkem do České lípy na Dopravní hřiště, kde je očekávala příjemná paní z Městské policie. Nejdříve si děti snědly dobrou svačinku a potom na ně čekala pohádka „ Míček Hopík ve městě“ s výukou skupinové prevence kriminality a bezpečného chování předškolních dětí v běžném životě. Děti se rozdělily do dvou skupin. Jedné skupiny se ujali studenti, kteří dětem vysvětlovali, jak se chovat bezpečně při jízdě na kole. Studentům neunikl žádný karambol a dětem ochotně pomáhali a dokonce opravovali i kolo. Výlet nám trošku pokazil déšť, ale pro děti byla připravena pěkná dopravní pohádka. Paní policistka na závěr všechny děti pochválila a odměnila omalovánkou a reflexním páskem.

Jana Čermáková