Cyklovýlet do Starých Splavů

autor: | 9. června 2023

Třída Motýlků vyráží na cyklovýlety velmi ráda. Letošní chladné počasí nám ale ještě nedovolilo vyjet. Ve středu jsme se konečně dočkali, ráno nás vítalo sluníčko, a tak jsme si do školky dovezli svá kola, motorky, koloběžky a odstrkovadla. Po svačince jsme si oblékli vesty a helmy a odebrali se na školkovou zahradu pro svá zaparkovaná kola. Mladší děti zůstaly jezdit na školkovém hřišti a předškoláci si svá kola vyzkoušeli na zahrádce a poté se vydali na cestu. Projeli jsme městem, a brzy ujížděli po Jarmilině stezce do Starých Splavů. Náš cíl byl u krásných dřevěných průlezek za tenisovými kurty, kde jsme se občerstvili, napili, pohráli si a zase se museli vrátit do školky na oběd.

Dětem patří velká pochvala za skvěle zvládnutou cestu a už se brzy těšíme na další výlet…

Markéta Koudková