Cyklovýlet do Obory

autor: | 27. května 2022

HOLA, HOLA, HOLA, STARTUJEME KOLA!!!

30 statečných cyklistů z naší školky vyjelo dlouhatánským pelotonem na výlet. Projeli jsme pořádný kus Doks, kus lesa, pozdravili Poselský rybník a po cyklostezce dojeli do Obory k paní učitelce Markétce. Posilněni jejím výborným perníčkem jsme s chutí sportovali na její zahrádce. Při zpáteční cestě nás trošičku doprovázely i dešťové kapičky, ale v helmách to ani nebylo cítit a mokrá silnice nikoho nezaskočila. Děti byly úžasně šikovné, dodržovaly pravidla silničního provozu a 7 kilometrů, ušlapaly úplně hravě. Nikdo v Doksech nás nepřehlédl, všichni nám mávali a usmívali se, protože takový dlouhý “vlnící se žlutý had“, tvořený malými cyklisty ve vestičkách, jen tak k vidění někde není. A my jsme byly na děti náležitě pyšné. 

Martina Foglová