Cukrárna „U Berušek“

autor: | 24. června 2013

Beruščí cukrárna – 14. 6. a 18. 6. 2013cukrarna_u_berusek_102

Paní učitelka Martina měla skvělý nápad a na oslavu za zdárně předvedenou akademii pro nás vymyslela cukrárnu přímo ve třídě. Naše „ paní cukrářka Martina“ nás učila pozdravit, dále pak umět správně sdělit požadavek, co chci nakoupit a na závěr poděkovat a rozloučit se. Tak a teď už hurá ke stolu. Podávaly se tři druhy zmrzliny. Kdo měl zájem, mohl ještě obdržet šlehačku, sušenku a lentilky na ozdobu poháru a aby nezůstalo jen u sladkostí, tak jsme si podle chuti nabrali čerstvé jahody. Vzhledem k tomu, že stejný nápad měl i tatínek Nelinky Cibulkové, oslava akademie pokračovala ještě v úterý, ale to již funkci cukrářek zastala: Nelinka, Janička, Terezka a Petruška. Co dodat na závěr? Děkujeme za hostinu i vitamíny a těšíme se za rok na předvedení další akademie. Snad se nám podaří i ta příští.

M. Foglová a Z. Jilemnická