Copak čápy asi trápí

autor: | 29. září 2015

Pohádkové dopoledne ve školceP1200760

První pohádka v novém školním roce, která potěšila děti i paní učitelky, vyprávěla příběh jedné čapí rodinky. Laskavé vyprávění a kouzelné herecké výkony obou herců zaujaly děti předškolní i ty, které si u nás teprve zvykají. Představní se všem moc líbilo a už nyní se těšíme ve středu 7. 10. do kina na pásmo pohádek a 15. 10. do libereckého Naivního divadla na Pohádku do dlaně. O týden později 22. 10. se těšíme na příběh Jak měsíc putoval za sluncem, který shlédneme v mobilním palnetáriu v naší školce. Další pohádka za námi do školky přijede 3. 11. a 9. 12. se rozjedeme do Líbeznic za kouzelníkem Pavlem Kožíškem. Těsně před vánocemi si společně vánočně zazpíváme s herci divadla Matýsek, ale to té doby si ještě budeme užívat krásného slunného podzimu.

I. Moudrá