Červnová dobrodružství u Včeliček

autor: | 30. června 2023

Poslední školní měsíc před letními prázdninami, kdy jsou všichni kamarádi ze školky ještě spolu, jsme si s dětmi náležitě užili. Nejen, že jsme poznávali naši planetu a jak ji chránit, procestovali jsme Českou republiku, malovali jsme nožičkama naší státní vlajku, naučili jsme se, jak je pro nás velmi důležitá voda a také jsme pomáhali najít vodníčkovi pentličku. Dalším velkým dobrodružstvím pro nás byla jízda oranžovým výletním vláčkem do Starých Splavů. Tam jsme navštívili lesopark Lázeňský vrch, kde jsme objevili tolik zajímavých věcí, informací i aktivit.  Tímto děkujeme panu Jiřímu Tošovskému, že nám vyšel vstříc a pomohl tento výlet uskutečnit. Jízda vláčkem byla skvělá, děti byly nadšené. Při tomto namáhavém cestování v horkých letních dnech nás neminula osvěžující zmrzlinka. Abychom byli na letní prázdniny odpočatí, postavili jsme stanové městečko, jak se nám hezky spalo. 

 Za třídu Včeliček Péťa a Monča