Čertovské dovádění v resrauraci U Rybníčku

autor: | 12. prosince 2011

Možná přijde i Mikulášcertovske_dovadeni_2011142

V sobotu 10. prosince 2011 se restaurace U Rybníčku na tři hodiny proměnila v peklo, kde řádilo 6 čertic a nepočítaně malých čertíků. Báječnou atmosféru, která po celou dobu vládla v pekelném sále, navodily akční soutěže připravené čerticí Zdeňkou. Dobrou náladu po celou dobu udržoval DJ Petr svoji po čertech dobrou hudbou a škodíci, kteří nepřestali „škodit“ až do samého konce sobotního odpoledne.  Ve chvíli, kdy zábava gradovala, se mezi pekelníky objevil samotný sv. Mikuláš, který přišel hodným dětem rozdat mikulášskou nadílku.

Na další, tentokrát jarní karneval, se můžete těšit v sobotu 18. února 2012 od 15 do 18 hod. v restauraci U Rybníčku. Těší se na Vás DJ Petr, Zdeňka a její škodíci.