Čertění u Zajíčků

autor: | 6. prosince 2018

Čerti v pekle ty se radujou …P1000742

… od rána si jenom tancujou a nejen to. Ve třídě Zajíčků to ve středu 5. prosince 2018 páchlo sírou a pekelným ohněm. Zatápělo se pod kotli, tančilo se na pekelnou hudbu a skládaly se čertí zkoušky v čertění. Dokonce se tu i peklo, a to celé čertí hejno a jelikož nám hrneček vařil a vařil, těsta bylo moc, a tak zbylo i na pekelnou vánočku. Velké poděkování patří i čerticím z pekelné kuchyně, že nám čertíky a vánočku upekly pěkně dozlatova a nebylo to zlato pekelné 😊. Čas ubíhal a na inspekci k nám přišla známá trojice – sv. Mikuláš, anděl a ostřílený profesionální čert a z hlavního Pekla. Zazpívali jsme jim písničku a malá čerťata řekla básničky. Za odměnu dostalo každé čertě od Mikuláše sladký perníček.

Petra, Verča a Anička