Čertění u Motýlků

autor: | 8. prosince 2018

Budliky, budliky, my jsme čerti z pekla…P1070519

Rytmická čertovská písnička nás ve středu po ránu přenesla do dopoledního čertění. Místo dětí pobíhali po třídě čertíci a andílci. Na Mikuláše jsme si museli chvíli počkat, ale dočkali jsme se a když přišel s andělem a dvěma čerty, ani jsme nedutali. Naší „návštěvě“ jsme předvedli celou besídku, kterou nacvičujeme pro rodiče na předvánoční setkání. A protože se naše besídka jmenuje Čertí školka, zatančili si v ní s námi i oba čerti. Moc se nám to líbilo a hodně jsme se nasmáli. Od Mikuláše pak každý dostal perník a pochvalu za pěkné zpívání a tancování. Během dopoledne jsme se také pustili do vyrábění čertíků z těsta a než nám je naše hodné paní kuchařky upekly, zahráli jsme si plno čertovských her. Během čertění jsme si pochutnali i na dobrůtkách, které nám přinesli naši kamarádi – Davídek, Emička, Mia a Nina. A ještě odpoledne, když jsme odcházeli domů, voněli po školce upečení čertíci. Moc jsme si to užili.

Dana, Markéta a Iveta