Čechy leží u moře

autor: | 21. dubna 2016

Berušky, Motýlci, Zajíčci a Koťátka na výletě v LiberciP1230057
V pátek 15. dubna 2016 jsme se vydali na výlet do Liberce. Nejprve jsme shlédli v Naivním divadle zajímavé dětské představení „Čechy leží u moře“, které vycházelo z poezie pro děti. V představení jsme chvílemi poslouchali verše, nebo děj probíhal beze slov za doprovodu hudby. Ocitli jsme se v mořském světě, vnímali loutky mořských živočichů, žasli jsme nad šikovností loutkoherců, poslouchali poutavou hudbu a sledovali měnící se osvětlení scény. Z Naivního divadla jsme si odnesli moc hezký zážitek. Potom jsme se přesunuli do zábavného centra Babylon, v lunaparku jsme strávili téměř dvě hodiny ve víru atrakcí. Ověřili jsme si zde svoji šikovnost a nebojácnost a po celou dobu se ozýval nadšený smích a výskot. Z výletu jsme se vraceli unaveni, ale spokojeni a už se těšíme na další.

Dana Hanzlíková