CANISTERAPIE U VČELIČEK

autor: | 31. května 2024

V úterý k nám do třídy Včeliček zavítala paní učitelka Barunka se svým pejskem Eywou. Moc jsme se všichni na jejich návštěvu těšili. Některé děti pejsky doma mají, ale někdo ne a setkání s Eywou byl pro ně zážitkem. Canisterapie pomáhá s rozvojem komunikačních dovedností, odbouráním fobie či nejistoty ze psa, s porozuměním, se začleněním do kolektivu, s rozvojem citových schopností … My jsme se od Barunky dozvěděli spoustu věcí. Například co obnáší péče o pejska, co pejsek jí, jak se o něj starat, jaká je výbava pro pejska, co má rád, jaké výstavy Eywa vyhrála, a že se věnují také agility. Eywa byla úžasná (Barunka samozřejmě taky 😊), odměnili jsme ji piškotama (Eywu, ne Barunku :D) a doufáme, že se na nás zase brzy přijdou podívat!

Pac a pusu na to.

                                                                                                                                                                                                         Za Včeličky Monika Knotová