Březnová školička u Berušek a Motýlků

autor: | 22. března 2019

Školička s překvapenímIMG_4044
Jarní příběh o sněžence zahájil březnovou Beruško-Motýlí školičku pro předškoláky. A protože jaro už silně klepe na dveře, sněženku si šikovní předškoláci poté i vyrobili. Po krátké přestávce se zdravou svačinkou jsme si zahráli pohybovou hru a už na nás čekaly mluvící skřipce s novými úkoly. A jaké bylo překvapení? Dětem se přišla představit paní učitelka ze základní školy v Doksech, Marcela Miartušová, která se od září těší na nové prvňáčky. Děti bedlivě sledovala po celou dobu, kdy plnily úkoly, popovídala si s nimi o tom, co je ve škole čeká a nemine a na co se mají připravit, až půjdou do školy k zápisu. A tak se už teď všechny děti těší na dubnovou návštěvu v základní škole, kde je bude čekat usměvavá paní učitelka Marcelka se svými kolegyněmi a kde si vyzkouší „učení nanečisto“ v opravdové velké škole.

Berušky a Motýlci