Bradavický pohár 2022/2023

autor: | 29. června 2023

Školní pohár 2022/2023 získává Mrzimor se ziskem 1022b na druhém místě Zmijozel se ziskem 880b, třetí místo obsadil Nebelvír s 760b a na čtvrtém místě se umístil Havraspár se ziskem 625b. Letošní rok s Harry Potterem si děti v družině naplno užily! Zažily spoustu legrace při velkém množství soutěžích. Všechny čtyři koleje bojovaly až do poslední chvíle. Děti soutěžily ve sportovních disciplínách, ve tvoření a také malování, ve skládání básniček či tvoření choreografií na letošní hymnu školní družiny. Kapitáni všech kolejích se ujali své funkce skvěle! Jak děti v září nastoupily na nástupišti 9 a ¾ na Bradavický expres tak jim tento školní rok v Bradavicích utekl velice rychle. A teď se můžou těšit na prázdniny plné zážitků. Vychovatelé se na ně budou opět těšit příští školní rok a to s jiným zatím tajným tématem!

Hezké prázdniny přejí

vychovatelé Andrea a Petr