Berušky se v lednu nenudí

autor: | 31. ledna 2014

Beruško, hejbni kostrou!berusky_v_pohybu129
V rámci třídního doplňkového programu „ Hejbni kostrou“ se snažíme při prodloužených vycházkách do přírody posilovat svoji fyzickou kondici. A že je to pro nás zábava můžete posoudit na fotografiích. Ač se to nezdá, tyto aktivity skutečně proběhly během posledních 14 -ti dní…
Závody družstev, bez pomoci paní učitelek, pouze pod vedením kapitánů nám daly pořádně zabrat. Nakonec jsme však našli, správně dešifrovali a splnili všechny úkoly včetně nalezení všech pohádkových postaviček. V okamžiku, kdy spadla první sněhová vločka, jsme s jásotem vyrazili na kopec. Abychom si užili více zábavy a pohybu, opakovaně vyrážíme za Čepelský rybník do lesa, kde jezdíme nejen na bobech, ale i v pytlích, což je pro nás obrovský zážitek. Běhání, chůze po sněhu a ledu do kopce a z kopce, házení koulí či „závody psích spřežení“, to vše nám pomáhá být rychlejší a zdravější.

Zuzka a Martina