Berušky se na podzim nenudí

autor: | 20. října 2014

Bramborování u Berušekp1120367
Kutálí se ze dvora, jedna velká brambora……. Takhle nějak začal u Berušek „bramborový týden“ plný zábavy, soutěží a legrace. O bramborách jsme si povídali, naučili se o nich veselou básničku, novou písničku, namalovali plné pytle brambor pomocí bramborových tiskátek a pokoušeli se je provázkem zavázat, aby se nám brambory nerozkutálely. Oj to byla dřina! Radši jsme si honem protáhli celá těla při bramborových soutěžích a dokonce jsme s nimi cvičili i v tělocvičně. Největší zábava byla, zahrát si na opravdové kuchaře a upéct pravé bramborové placky. Náš „beruščí“ kuchařský tým byl plný nadšení a elánu, takže placky nemohly dopadnout jinak, než výborně. Na zahrádce jsme dali ochutnat i kamarádům Motýlkům a olizovali jsme se všichni až za ušima.

Martina a Zuzka