Berušky na silnici

autor: | 5. května 2015

Jak se správně chovat na silnici? Co dělají záchranáři?P1140081.JPG
Tomu všemu se věnovaly děti ze třídy Berušek po dobu dvou týdnů v měsíci dubnu. Děti se učily správně rozumět dopravním předpisům a značkám, závodily na zahradě v MŠ i na dětském hřišti na sídlišti na kolech, koloběžkách a odrážedlech. Taktéž děti plnily spoustu úkolů a kvízů ve třídě, ruce si procvičily při vybarvování omalovánek a celé tělo při cvičení s písničkou. Na závěr jsme si upekli a vzápětí také snědli mrkvové dopravní prostředky. Spoustu zábavy jsme si užili při plnění úkolů se „záchranáři“ a vyzkoušeli jsme si, jak těžkou a důležitou mají práci, ale hlavně jsme si uvědomili, že když si vzájemně pomáháme, jde nám to výborně. 

Bezpečné dny nejen na silnici přejí Berušky Zuzka a Martina.