Berušky – jarní plavání

autor: | 14. dubna 2015

Plavání s Neptunem – králem moří zahájenop1130803
Začátkem dubna jsme se konečně dočkali jarního počasí a mohli zase začít jezdit do Starých Splavů do bazénu v hotelu Bezděz a pokračovat v plavání. Vodníček, který nás provázel první částí plaveckého výcviku na podzim, už odešel hlídat přibývající vodu v “Mácháči“ a na nás čekal vládce všech moří, samotný Neptun. A připravil pro nás překvapení! Velkou hru „ O poklad krále moří.“ Každou lekci musíme splnit úkol, který pro nás připravila zvířátka, která žijí v moři. Komu se to podaří zvládnout, vyzve při poslední lekci na souboj svým úkolem samotný Neptun.
Kdo by si myslel, že jsme se zalekli, tak se pěkně plete. MY SE VODY NEBOJÍME, CÁKÁME A DOVÁDÍME, AŤ SI PRŠÍ CELÝ DEN, MY SI TU HRU UŽIJEM A JEŠTĚ POKLAD VYHRAJEM !!!

Vodě zdar Martina a Zuzka