Berušky – čarodějnice

autor: | 29. dubna 2016

Čarodějnická oslava u BERUŠEKP1230188
Oslavy jsou v naší třídě vítané a milé a nejinak tomu bylo i s oslavou čarodějnického svátku. Na páteční čarodějnický rej jsme se připravovali už od pondělí. Vyrobili jsme spoustu pavouků, netopýrů a čarodějnic a vyzdobili si třídu i šatnu, naučili jsme se zpívat čarodějnickou písničku a hrát na Orffovy nástroje v čarodějnické kapele, zaklínali jsme zimu kouzlem a poslali ji po vodě a v tělocvičně jsme hráli čarodějnické pohybové hry. Konečně přišel pátek a s ním pravý čarodějnický rej. Řádili jsme už od rána, kdy se děti převlékly do kostýmů, pomalovaly si tváře a začaly tančit na čarodějnické diskotéce. Zaklínali jsme všechno zlo u ohně, soutěžili, malovali omalovánky s ježibabou, prošli jsme celou školku při čarodějném letu a viděli pohádku na DVD o Malé čarodějnici. Zkrátka oslava čarodějnic se nám opravdu, ale opravdu povedla.
A tak tedy – HOŘ OHÝNKU, PAL, VŠECHNO ZLO NÁM SPAL!

Čarodějnice Martina, Dana a Jířa