Beruška Cestovatelka

autor: | 1. března 2019

Putovní deníčekIMG_20190226_095003

Berušky mají od září ve třídě novou kamarádku – Berušku Cestovatelku. Ta v rámci třídního vzdělávacího programu „ Letem světem“ každý pátek odchází spolu se svým deníkem k jednomu z dětí a s ním tráví celý víkend. S rodiči pak děti a Beruška popisují, co všechno prožili. Své vyprávění doplňují fotkami a obrázky. V pondělí ráno pak paní učitelka všem dětem zážitky z vyprávění přečte a společně si deník prohlédnou. Za půl roku ve školce už byla Beruška Cestovatelka na farmě, kde se narodila housátka, v zábavním parku, v muzeu, navštívila spoustu kamarádů z celé školky, fandila na hokejovém zápase Bílým tygrům, vařila a pekla, řádila v bazénu, prožila Vánoce a jednou jí šlo dokonce i o její plyšový život, to když zapadla na jezdících schodech, ale všechno nakonec dobře dopadlo a Beruška Cestovatelka se tak může těšit na spoustu nových zážitků s Beruščími kamarády. Velký dík patří všem rodičům za krásná vyprávění o společně stráveném čase s dětmi a Beruškou, která budou tvořit báječnou památku na společně strávený školní rok a dají vzniknout nové Beruščí tradici.

Martina a Anička