Báječný den u jezera

autor: | 15. června 2017

Voda nás bavíP1240894

Společně započatý projet „Příroda v nás – Procházky po Zemi“ pokračuje. Setkání dětí dvou mateřských škol (Doksy – Jablonné v Podj.) se uskutečnilo ve čtvrtek 15. června 2017 v Doksech u Máchova jezera. Naši kamarádi přijeli už ráno, abychom toho stihli co nejvíc. Téma našeho setkání byla VODA, jak jinak, když u Mácháče. Voda byla v jezeře, v bublifuku, v našich lahvičkách i v kapičce, kterou si všichni odnášeli na památku. Zvládli jsme všechny úkoly, které připravily paní učitelky Markéta a Veronika. Moc se nám líbila plavba parníkem a setkání s kapitánem lodi. Skvělé bylo i občerstvení u Romana na pláži Mácháče. Už to tam moc dobře známe a moc rádi tam chodíme. Můžeme využívat čistou pláž a herní prvky, které nás moc baví. Všem se krásný slunečný den plný her, vyprávění, překvapení, legrace a hlavně prima setkání dětí a paní učitelek dvou školek mooooooooooooc líbil.

I. Moudrá