Ať žijí novomanželé…

autor: | 26. června 2019

Beruščí loučení za zvuku Mendelssohna…DSC01915
U Berušek máme plnou třídu princů a princezen, a protože se máme všichni rádi a rádi společně oslavujeme, rozhodli jsme se zakončit letošní školní rok oslavou se školkovou svatbou. Nevěsty přišly v krásných šatech, nažehlení ženiši přinesli kytičky a před paními učitelkami a kamarády si vzájemně složili slib. A nebyl to slib jen tak ledajaký, byl to slib beruščí. Slíbili jsme si, že budeme už napořád kamarády, budeme se k sobě chovat hezky, dávat na sebe pozor a dohlížet na to, aby žádné z Berušek nebylo ve školce, ve škole ani nikde jinde ubližováno. No a pak už se konečně začalo slavit – ovocné šampáňo, bonbónky, lízátka, dokonce i pravé svatební koláčky. Mňam. Tančili jsme rychle i pomalu, soutěžili s nafukovacími balonky. Jako na správné svatební hostině nesmělo chybět ani vzájemné krmení knedlíčkovou polévkou, kterou nám připravily naše hodné paní kuchařky. To byla legrace!
Když dozněl svatební pochod a veselí utichlo, nadešel čas se loučit, a tak se se starým školním rokem loučí i Berušky, budoucím prvňáčkům přejeme ve škole hodně úspěchů a už se těšíme na příchod nových Beruščátek v září.
Krásné prázdniny přejí

Anička, Martina a Berušky