Andělsko – pekelný rej u Motýlků

autor: | 5. prosince 2023

Krásná pohádka z nebe i pekla se odehrála v úterý u Motýlků. Malí čertíci, čertice, andělé i andělky od rána tancovali, soutěžili, předváděli své nádherné masky, zpívali, malovali a těšili se na návštěvu Svaté trojice – ČERTA, MIKULÁŠE A ANDĚLA. A jako vždycky se dočkali. S čertem žerty sice nebyli, ale nakonec našemu polepšení a slibům, že se zbavíme pekelných hříchů uvěřil, odletěl na kontrolu jinam a Mikuláš s andílkem nadělili dětem balíčky s dobrůtkami. Snad nám naše odhodlání zbavit se pekelných hříchů dlouho a dlouho  vydrží!!! 

                                                                                                                                                                                                            Martina a Markéta