Aktivity koťátek v květnu

autor: | 16. května 2014

Koťátka na koncertě i výletě
Našim dětem šikovnost neschází. Někteří kamarádi z naší třídy už zpívají v pěveckém sboru a také hrají na hudební nástroje v ZUŠ. Moc jim fandíme. Byli jsme si je poslechnout na koncertě v ZUŠ a o jejich hudebním nadání jsme se přesvědčili na vlastní oči a uši.
V květnu pro nás bylo připraveno překvapení v podobě výletu do Zbyn. Navštívili jsme naší paní učitelku Jarušku a ona nám dovolila svézt se na konících. Všichni kamarádi to zvládli na jedničku. Skvěle jsme se také vyběhali při fotbale s místními psími reprezentanty, kteří stále chtěli převzít vedení. Občas si však pejskové odskočili pohrát s panenkami, ale holčičkám to nevadilo. Oběd v podobě voňavých buřtíků nám moc chutnal, olizovali se i naši psí kamarádi. Po obědě jsme si prohlédli stáje a na rozloučenou nám zařehtal hnědý koník.

Jana Čermáková a Petra Synková