Adopce v ZOO Děčín

autor: | 25. června 2024

V pátek 14.6.2024 se třída Zajíčků vydala vlakem do Děčínské ZOO. Nejdříve jsme jeli vlakem do České Lípy, kde jsme přestoupili na další vlak směr Děčín. Letos zvítězila v adopci liška polární, takže naše kroky zamířily nejdříve k ní. Získali jsme adopční listinu, která už nám visí v šatně na dveřích a děti dostali plakát, záložku a magnetku. Poté jsme si prošli celou ZOO, kde jsme viděli medvěda, veverky, prasata, opice, koně, osly, vlky, kozy a tak dále…Naobědvali jsme se, osvěžili se nanukem, pohráli si na hřišti a vyrazili na Děčínské vlakové nádraží zpět do Doks, kde už nedočkavě čekali rodiče. Výlet se nám moc líbil a těšíme se příští rok na další.

                                                                                                                                                                                                         Zajíčci.