Adaptace v Třeskoprské školce – ve třídě u Zajíčků

autor: | 28. září 2023

„Hola, hola, školka nové kamarády volá.“  

Volání naší mateřské „školky“, bylo slyšet po celých Třeskoprskách. Nemohla se totiž dočkat svých dětiček, které se jí na celé prázdniny rozutekly do blízkého i dalekého okolí Blaťáku a Bezzubu. No a samozřejmě se také těšila na své nové kamarády. A to i na ty úplně maličké a z počátku možná i trochu uplakané. „No a nedivme se jim, vždyť poprvé jim maminky a tatínkové zamávali u jejích dveří a nechali je v ní úplně samotné.“  Samozřejmě, že dříve či později děti poznaly, že „školka“ pro ně má paní učitelky a spousty nových kamarádů, se kterými nikdy sami nebudou, a ještě s nimi zažijí spoustu legrace. Slzičky usychaly a přibývaly nové zážitky, které stály za to!!!  

Přesně tohle naší Třeskoprské školce nejvíce chybělo, a tak se letos rozhodla, že se Zajíčky vydá za dobrodružstvím s nejznámější prima partou – Pinďou, Fifinkou, Bobíkem a Myšpulínem. 

                                                                                                                                                      Verča, Anička a Marťa