Strašidelná noc

autor: | 1. listopadu 2021

Halloween v družině.Halloween_SD_6
V úterý 26. října 2021 jsme se sešli s dětmi v 19 hodin před naší tematicky vyzdobenou družinou. Děti si odložily své věci a poté jsme vyrazili na lampionový průvod přes město až k hřbitovu. Na hřbitově se děly záhadné věci. Nejdříve jsme dvakrát potkali podivuhodnou osobu, která nás poté překvapila i v osobním automobilu. Následně jsme se vydali cestou zpět přes náměstí až ke školce. Když jsme se vrátili do družiny, děti si daly drobné občerstvení. A potom začala diskotéka plná zábavy. Po skončení tancování a zpívání proběhla hygiena a děti se odebraly do třídy, kde na ně čekala pohádka na dobrou noc. Během koukání postupně všechny děti usnuly. Celou noc děti spaly. Ráno po budíčku a ranní hygieně se děti nasnídaly a postupně si pro ně začali chodit rodiče. Vychovatelům i dětem se celý Halloween moc líbil a těší se na další podobnou akci, kterou spolu podniknou.

Andrea, Petr a Helena